Telefon
WhatsApp
  • 22 Kasım 2020, 15:06
Kanal Görüntüleme

Gider borularında zamanla oluşan kaçaklar ve sürekli yaşanan tıkanmalarda öncelikle tesisat kanal görüntülemesi yapılmalıdır. Kanal gözlem kameraları ile çok kısa bir sürede kırmadan dökmeden tıkanıklığın oluştuğu bölge tespit edilir.

Tıkanıklıklar genellikle katı cisimlerin bilinçsizce atık su giderlerine atılması ile oluşur. Örnek olarak ıslak mendiller, çocuk bezleri, kulak tıkaçları veya benzer eşyaların yanlışlar düşürülmesi tıkanklıkların başlıca sebebidir.

Bu tıkanıklıklar suyun kuvveti ile zamanla daha da derin kısımlara ilerler ve eğim noktasından sonra ilerleyemediğinden tıkanmaya başlar. El yordamı ile ulaşılamayan bu bölgelerde Hat Tespit dedektörü kullanılır.

Hat tespit dedektörü duvar içinden giden atık su tesisatı içerisinde metrelerce ilerler ve tıkanklığa sebep olan bölgeyi kırmadan dökmeden tespit eder.

YGB Mühendislik Ankara Su Tesisat ekibi olarak uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile 7 gün 24 saat Ankara'nın her bölgesine ilave bir fark almadan servis veriyoruz.

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

BİZ SİZİ ARAYALIM